O nas

Firma Gronat funkcjonuje już od kilkunastu lat. Na początku produkowaliśmy wyłącznie stoły oraz krzesła i komody. Teraz zajmujemy się także tworzeniem i sprzedażą mebli tapicerowanych i rattanowych. W swojej pracy wyznajemy zasadę, że liczy się przede wszystkim jakość. Jeżeli tej jakości nie ma, to nie ma także dobrego efektu, a to jest przecież najważniejsze.zpcbox - ptysiaki Każdy klient chce, żeby jakość tego, co kupuje, była jak największa. Dlatego też nie dziwi fakt, że chcemy dostarczyć taką jakość i bardzo dobrze nam się to udaje .

Dzisiaj naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Na bieżąco poszerzamy swój asortyment, dzięki czemu możemy zagwarantować po postu jeszcze lepsze warunki i także znacznie szerszy wybór.

Produkujemy z najlepszych gatunków drewna, zawsze starając się, żeby każda rzecz, która wyjdzie z naszej fabryki, miała po prostu dobre zastosowanie. Żeby każda rzecz była piękna, użyteczna i też żeby każda spełniała wymagania danego użytkownika. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Tak naprawdę nie ma dla nas rzeczy trudnych, jest tylko coś, co po prostu trudno jest czasami przeskoczyć. Jednakże fantastyczne pomysły naszych klientów sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać dla nich co tylko chcą.

Wpis zawdzięczamy cukierniacieslikowski.pl