Zestawy mebli do ogrodu

Zestawy mebli do ogrodu

Tokarstwo Project - Czy Masher ziemniaków w przyszłości

Zanim zaczął się obracać drewna, wziąłem kilka klas nocy w Tokarstwo. Jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiłem było Tłuczek do ziemniaków. W mojej głowie wciąż jest projekt wspaniale początkujących i kiedy wróciłem do drewna toczenie kilka lat później, zrobiłem jeszcze jeden.tanie domki letniskowe Karwia

Jak zacząć się obracać, pewne umiejętności należy rozwijać. Wyciskacz ziemniaczana jest dobrym miejscem, aby rozpocząć. Ogólnie jeden zaczyna się od placu drewna około 2 3/4 "na stronie i około 11" długości. Jest to zaznaczone na obu końcach, aby znaleźć środek, a następnie zamontowany pomiędzy zębatych i tylnych centrów giełdowych. Operacje te są wspólne dla większości wrzeciona zwrotnym czy to nogi krzesła lub świeczniki.

Drewno tokarka została zaprojektowana, aby włączyć drewna okrągłego. Ten plac drewna puste musi teraz być okrągłe, a narzędziem do tego jest wyżłobienie zgrubnej. Ponownie, jest to narzędzie, które większość tokarstwo wrzeciona sięgnąć po pierwsze. To skutecznie i efektywnie usuwa narożniki kwadratu i czyni go round. W praktyce będzie to daje gładką powierzchnię, która wymaga trochę szlifowania.

Ponieważ większość zwrotnym wrzeciono zaczyna się dokładnie w ten sposób, każdy projekt wymaga specyficznych środków własnych, jak to idzie. W tym przypadku chcemy mieć dwa odrębne obszary gotowego, głowy i rączki. W ten sposób praktykę początkujący w obracając duży cylinder, a następnie szybko usuwając drewna zejść do mniejszego cylindra. Teraz należy udoskonalić kształt.

Chociaż bardziej doświadczony tokarz będzie często zwracają się do skośnej dłuta do cięć rafineryjnych, początkujący będzie prawdopodobnie znaleźć wrzeciona wyżłobienie więcej do swojego gustu. Najpierw jednak ostateczne rozmiary zatoczek i koraliki muszą być ustalone.
Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *